Kuldne valgus

Kui pildile vaid saaks juurde panna lõhna. Meie (minu) rodo on laotanud laiali oma kuldsed tulukesed.
Rododendron ‘Golden Lights’ – Rhododendron (Az) ‘Golden Lights’

See on huvitav liik, kaunite õite ja väga tugeva intensiivse lõhnaga,  heitleheline, äärmiselt külmakindel, nagu oleks loodud karmimatesse talvedesse ja kõrvetavasse kevadpäikesesse. Kuna see liik laseb sügisel maha kõik oma lehed ei ole tema puhul karta kevadiste päikese põletuste pärast.

Rhododendron (Az) 'Golden Lights'

Rhododendron (Az) 'Golden Lights'

Head vana aasta lõppu

KOhe kohe on algamas selle aasta viimane päev. Viimane võimalus see aasta ära teha oma lubadused mida aasta alguses sai endale lubatud. Kui aga lubaduste täitmisega enam probleemi ei ole siis nautige seda viimast päeva aastast 2012.
Kaunist aasta lõppu ja veel kaunimat uue algust kõigile.

Valguse südamed

Kala laev

Üsna sageli, kui Sõrve majaka juurde minna on seda paati näha ankrus kaldal üsna lähedal. Ühe korra olen näinud ka mehi paadiga selle laeva vahet käimas, värsket kala maale toomas.

Külm näpistab

Viimased kaks ööd on ilmselt selle talve kaks kõige külmemat kui ilmajaam mõne koha peal mõõtnud koguni 33 kraadi pakast.
Tallinna lahele ei ole see külm veel kaant peale saanud ja nii võib sellise külmaga vaadata külma mänge kus udu tõuseb kohe kaldalt vee piirilt ja muudab madala tiheda kihina matiks kogu vaatevälja.

Kaamerat ei olnud kaasas, pildid on tehtud moblaga.