Jäätunud juga

Mulle meeldib, et Eestis on neli aastaaega. On liiga külm aastaaeg, on liiga soe aastaaeg, on vihmane ja sompus aastaaeg ja kole märg aastaaeg. Aga vaheldus missugune. Millisena keegi neid aastaegu näeb on vaataja silmades kinni. Mõni ei näe seda rahu ja ilu mis igas aastajas nende ümber on.

Talve mõnude juurde kuulub ikka lumi ja jää. See talv ei ole olnud kummastki puudust. Lund on rohkem kui ma kunagi mäletan. See mida teeb külm vetega on aga mõne meie suurema joa juures äge vaadata.

Kakerdasime rabas

Fotograafide blogidest leiab ikka maalilisi rabapilte ja miskipärast enamus neist on tehtud Kakerdaja rabas. Raba kus ma veel käinud ei ole…

Eilne laupäevane päev Septembri lõpus oli nagu i tähel täpp – päikeseline ja soe. Raba serva jõudsime siis oli tunne nagu oleksime laulupeole sattunud. Autosid oli nagu murdu. Aga mõne hetke sai ka rahu ja nautida raba vaikust, tuult, päikest, seda mõnusat raba õhku. Raba mis on täis salapära, avarus, ürgsust, vaikust ja üllatusi.

Continue reading “Kakerdasime rabas”

Kool läbi ja suvi käes.. pidu

Kool läbi ja lastel on pidu – suvi, päike, mäng.

Ja isal on uhke tunne, kui mõlemad lõpetasid kooliaasta kiitusega.
Lähedaste sõpradega sai tehtud ka aiapidu. Grilli, vahukommi, nooleviske võistlust. Päeva kulminatsioon oli, kui Jürkis oma külgkorviga mootorrattaga maja juurde sõitis ja lapsed kordamööda lõbusõidule viis.

Continue reading “Kool läbi ja suvi käes.. pidu”